Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

Z terminalem Posiflex oszczędzisz 600 zł!

Kupno terminala sprzedażowego to poważna decyzja dla firmy. Niezależnie czy jest to restauracja, sklep, piekarnia czy firma usługowa, terminal sprzedażowy oraz odpowiednio dopasowane do naszych potrzeb oprogramowanie stanowi centrum działalności naszej firmy. Aby dobrze wybrać z pośród oferty dostępnej na rynku należy zbadać wiele aspektów często bardzo technicznych:

 

+ wydajność sprzętu (procesor, ram, technologia dysku twardego),

+ kompatybilność z peryferiami, z których chcemy korzystać (czytniki zbliżeniowe, klawiatury, skanery kodów kreskowych, szuflady na pieniądze),

+ dostępny system operacyjny,

+ wygląd i design,

+ okres gwarancyjny udzielonej na dany sprzęt oraz jego niezawodność i trwałość,

+ wygodę w użytkowaniu,

+ oraz oczywiście najlepszą cenę!

 

Każda z tych kwestii jest bardzo istotna, ponieważ istotna, ponieważ odpowiedni terminal może pomóc w prowadzeniu firmy, zapewnić dodatkowe zyski i przyśpieszyć pracę. Jednak często w całym tym zamieszaniu przy kupnie terminali zbyt mocno koncentrujemy się na tym, aby zminimalizować koszty początkowe. Oszczędzić, kupując terminal o 300zł  taniej, te pieniądze zostają w naszej kieszeni. Ale czy aby na pewno? 

 

Terminale na rynku możemy podzielić na dwie kategorie:

- tradycyjne chłodzone wentylatorem

- innowacyjne chłodzone pasywnie

 

Różnica jest zauważalna już przy pierwszym uruchomieniu:

+ różnica w komforcie pracy i głośności (w terminalu chłodzonym pasywnie nic "nie buczy")

+ czy brak wiatraków - zabezpiecza nas przed najczęściej spotykaną usterką, zabrudzeniem terminala kurzem wewnątrzi przegrzaniu sprzętu, wymiany wentylatora, wzywania autoryzowanego serwisu (każdy z tych wariantów będzie kosztował nas nawet kilkaset złotych)

+ zużycie energii elektrycznej - każdy wentylator pobiera znaczącą część energii elektrycznej dostarczanej do terminala, jeśli mamy chłodzenie pasywne fan free - pozbywamy się wiatraków co oznacza mniejsze koszty miesięczne za elektryczność.

 

  Terminale Posiflex Ks-7215 mają 3 letnią gwarancję (żywotność produktu oczywiście jest dłuższa) jednak dla bezpieczeństwa wybrałem taki okres czasu. Tylko podczas okresu gwarancyjnego na energii elektrycznej zaoszczędzimy blisko 600zł! Jest to znacząca różnica i warto o tym wiedzieć oraz wziąść takie kwestie pod uwagę przy kupnie terminala.

 

Jest to symulacja dla 1 terminal, jeśli planujemy zakupić 5 sztuk ta oszczędność zostanie zwielokrotniona pozwalając nam oszczędzić nawet do 3430zł. 

 

To jest prawdziwa oszczędność naszego budżetu oraz odpowiedzialne i ekologiczne podejście do środowiska naturalnego. Prognozy na kolejne lata są takie że energia elektryczna zdrożeje nawet o 70%. Warto zabezpieczyć się przed tymi kosztami już na początku swojej działalności.

 

Symulacja zużycia energii elektrycznej przez terminale sprzedażowe:

Symulacja zużycia energii elektrycznej przez terminale sprzedażowe:
  

Komentarze