Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

READY na duży ruch z Windows POSReady

 „Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”. Rozsądni przedsiębiorcy znają tę zasadę, dlatego wybierają specjalistyczne rozwiązania przygotowane z myślą o konkretnym przeznaczeniu i gotowe na bardzo intensywną eksploatację.
Dowiedz się więcej

 

 

System Windows® Embedded POSReady 7 to znany wszystkim system operacyjny Windows w wersji dostosowanej do potrzeb stanowisk POS w restauracjach, hotelach czy sklepach. Jest bardzo szybki i tym samym idealny do obsługi klientów.

Sprawniejsza obsługa

Na pytanie „jaki powinien być terminal POS” każdy kelner, recepcjonista, czy kasjer odpowie tak samo: „szybki”. Nie ma chyba nic bardziej irytującego niż, gdy trzeba powiedzieć klientom stojącym w długiej kolejce „przepraszam, system się zawiesił”.  Jest to nieprzyjemne dla klientów, krępujące dla obsługującego i co najważniejsze – generuje straty dla firmy, gdy klienci zrezygnują z usługi.  Najczęściej zdarza się to, gdy w obiekcie jest największy ruch…

Problemem jest najczęściej system operacyjny. Programy POS są bardzo łatwe w obsłudze i pracownicy szybko się w nich poruszają. To system operacyjny często „nie nadąża” i spowalnia ich pracę. Dlatego warto zainwestować w dobry terminal z odpowiednio szybkim systemem operacyjnym. Windows POSReady zajmuje bardzo mało miejsca na dysku, dzięki czemu nie obciąża urządzenia, a tym samym praca na nim jest znacznie sprawniejsza niż na standardowym klienckim systemie operacyjnym.

Zdalne zarządzanie

System Windows POSReady pozwala na zdalne monitorowanie pracowników. Menadżer z dowolnego miejsca z dostępem do internetu może podejrzeć pracę zespołu. Wystarczy, że zaloguje się do platformy, aby zobaczyć ekran wybranego stanowiska POS w firmie ze swojego urządzenia.

Uniwersalność zastosowań biznesowych

System POSReady sprawdza się zarówno w małej knajpce, jak i dużej sieci. Pozwala na obsługę kilku ekranów, zdalnego pulpitu, czy Windows firewall. Wraz z dodatkowym oprogramowaniem wspiera urządzenia peryferyjne, takie jak: szuflady na pieniądze, czytniki kodów kreskowych, czytniki kart magnetycznych, czy drukarki termiczne. W ten sposób można zarządzać drzwiami, bramami, a nawet światłem w pomieszczeniach.  

Łatwość obsługi

Windows to najpopularniejszy system operacyjny na świecie. Niemal każdy z nas pracował w swoim życiu na Windowsie. Większość rozwiązań znanych z systemu Windows, którym posługujemy się na co dzień, znajdziemy także w Windows POSReady. Dzięki temu obsługa jest łatwa i intuicyjna. Praca na systemie, który znamy jest bardziej efektywna i przyjemniejsza.

 Zestawienie zalet Windows POSReady:

       umożliwia szybszą obsługę klientów,

       zmniejsza ryzyko awarii oprogramowania,

       jest preinstalowany ze wszystkimi sterownikami już w fabryce, dzięki czemu nie trzeba go już konfigurować

       obsługuje aplikacje stworzone dla API i NET Framework,

       jest uniwersalny – działa równie sprawnie na jednym, jak i sieci tysięcy stanowisk POS,

       zapewnia pełne wsparcie dla maszyn wirtualnych JAVA,

       wspiera Unified POS (OPOS oraz Point of Service dla .NET),

       jest znacznie tańszy od systemów konkurencji.

Wybierz Windows POSReady i bądź READY na duży ruch w obiekcie.