Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

Targi Euro Gastro 2014

Rok 2014 rozpoczął się dla nas bardzo pracowicie. Odwiedziliśmy już kilka imprez targowych, a w zeszłym tygodniu wystawiliśmy najnowsze produkty Posiflex na Targach Euro Gastro, które przewyższyły nasze oczekiwania i były jeszcze bardziej owocne, niż zakładaliśmy.

 

26 marca, czyli pierwszego dnia imprezy, na naszych terminalach, miała premierę nowa wersja oprogramowania gastronomicznego GASTRO. Produkt cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a nawet zyskał miano NAJLEPSZEGO PRODUKTU w jednej z kategorii konkursowych.

 

Produkty Posiflex nie ustępowały mu jednak ani na krok. Nasze terminale dotykowe POS z monitorami dla klientów, drukarki bonowe czy czytniki kodów kreskowych działały nieprzerwanie (i niezawodnie!) przez wszystkie dni targów. Swoją wytrzymałość po raz kolejny udowodnił również Terminal Dotykowy KS-7215, który zapraszając na nasze stoisko, przez 3 dni stał pod wodospadem wodnym i udowadniał, jak wytrzymały jest nasz sprzęt. 

 

Targi Euro Gastro, co roku cieszą się dużą liczbą odwiedzających restauratorów oraz ciekawą ofertą wystawców. Tegoroczne targi, uważamy jednak za wyjątkowo ciekawe i udane.

 

 

 

 

Komentarze