Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

  • Terminale i drukarki Posiflex na targach Bakepol
    Terminale i drukarki Posiflex na targach Bakepol

Targi Bakepol 2015 z Posiflex

W dniach 10-13 października w Lublinie spotkali się przedstawiciele rzemiosła piekarskiego i cukierniczego  na Targach Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. To największe, branżowe wydarzenie w Polsce południowo – wschodniej odbywające się w latach nieparzystych przyciąga wystawców chcących zaprezentować swoje produkty oraz szerokie spektrum najnowszych technologii podczas pokazów realizowanych na żywo. 

Jednym z wystawców była firma Posiflex. Podczas targów zwiedzający mogli zapoznać się z naszym najnowszym sprzętem: Terminalami POS, Monitorami Dotykowymi czy innymi innowacyjnymi rozwiązaniami. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, które skutkowało zawarciem nowych, mamy nadzieję, że owocnych, znajomości.  

Podczas 4 dni spotkań biznesowych i profesjonalnych pokazów nasi specjaliści podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz przedstawili konkretne rozwiązania systemowe. Z ogromnym zaangażowaniem prezentowali nasz sprzęt i oprogramowanie, nawiązując interesujące kontakty w zakresie współpracy.

Targi BakePol to dla nas kolejne, interesujące spotkania z innymi wystawcami oraz zwiedzającymi. Z satysfakcją zakończyliśmy tegoroczną edycję targów, która okazała się dla nas dużym sukcesem. 

Autor:BB