Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

Retail Show - kolejne udane targi za nami

20 i 21 listopada w warszawskim EXPO XXI odbyły się targi wyposażenia, technologii i usług dla handlu – RETAIL SHOW. Ponad setka wystawców zaprezentowała swoje produkty. Między nimi znalazła się również firma Posiflex. W ciągu dwóch dni targów odwiedzający mogli zapoznać się z naszym najnowszym sprzętem: Terminalami POS, Monitorami Dotykowymi czy POS Boxami (komputery pasywnie chłodzone do sklepów).

 

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Zawarliśmy wiele nowych znajomości, które mamy nadzieję, będą skutkowały długotrwałą współpracą. 

 

Zaprezentowaliśmy nasz sprzęt także w „Modelowym sklepie” stworzonym przez organizatorów. Można w nim było zobaczyć jak nasze Terminale Dotykowe z szufladami na pieniądze i czytnikami kodów prezentowały się na stanowiskach kasowych dając obraz „sklepu przyszłości”, w którym oczywiście nie mogło zabraknąć marki Posiflex.

 

Targi branży retail były dla nas wielkim sukcesem. Po raz kolejny dowiedliśmy, że sprzedawane przez nas Monitory dotykowe i Terminale sprzedażowe POS są sprzętem dedykowanym dla sklepów oraz marketów. Posiflex to Doskonałość w każdym calu, nie powinno zabraknąć go na każdym stanowisku kasowym, również w Twoim sklepie.

Komentarze