Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

Posiflex na Shopping Center Forum w Warszawskim hotelu Hilton.

6 lutego 2014 roku, w warszawskim hotelu Hilton odbyło się kolejny raz Shopping Center Forum. Jest to wydarzenie, cyklicznie skupiające setki osób z branży centrów handlowych. W tym roku zimowa edycja przyciągnęła ponad 600 osób. 

 

Podczas tego ważnego wydarzenia dla branży handlowej, nie mogło oczywiście zabraknąć  firmy Posiflex. Nasi przedstawiciele wzięli udział w ciekawych prelekcjach odbywających się podczas forum, zwiedzili stoiska firm, które postanowiły się tam zaprezentować oraz poznali wielu reprezentantów najbardziej uznanych w branży firm.

 

Udział w Forum był dla nas wielkim wydarzeniem. Jako firma, która ciągle poszerza swoją ofertę dla tej branży, bardzo cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak ważnym dla niej wydarzeniu.

 

Bardzo podobał nam się wysoki poziom organizacji wydarzenia, który świadczy o dużym doświadczeniu i zaangażowaniu organizatorów. Upewniliśmy się, że jest to wydarzenie otwierające szerokie horyzonty szczególnie przed firmami takimi jak Posiflex, które dostarczają sprzęt, na stanowiska sprzedażowe.

19 września  2014 podczas SHOPPING CENTER FORUM FALL planujemy szerzej zaprezentować nasze innowacyjne rozwiązania technologiczne jak terminale dotykowe, czy wyświetlacze reklam dla klientów. Już w tym roku, podczas wielu rozmów, odkryliśmy, że cieszą się one szerokim zainteresowaniem, a prezentacja pomoże nam w pełni pokazać ich wszystkie atuty, które na pewno zainteresują wiele firm.

 

Komentarze