Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

Posiflex- inwestycja na długie lata

Terminale Posiflex to nowoczesne urządzenia z ekranami dotykowymi od dziesięcioleci służące użytkownikom na całym świecie. Dzięki wykorzystanej w nich innowacyjnej technologii pasywnego chłodzenia oraz solidnym aluminiowym obudowom są jednymi z najdłużej i najlepiej działających urządzeń tego typu dostępnych na rynku.

 

Nasze produkty wielokrotnie zdobywały już nagrody przyznawane przez użytkowników oraz ekspertów branżowych jednogłośnie stwierdzających, że są one najlepszymi z dostępnych na rynku rozwiązaniami. Zostało to poparte również kilkunastoma certyfikatami uznawanymi na całym świecie i przyznawanymi jedynie najwyższej klasy produktom.

 

Tym razem sama firma, chcąc sprawdzić jak działają, przeprowadziła statystyki napraw naszych terminali, które jednoznacznie dowiodły, że są one niezawodne. Ponad 95% sprzętu jest całkowicie bezawaryjne, a nawet jeśli powstają jakieś problemy w większości mieszczę się one w okresie gwarancyjnym. 

Te badania potwierdziły motto naszej firmy- „doskonałość w każdym calu” dając dowód na to, że Posiflex to nie tylko atrakcyjny wygląd i wygoda użytkowania, ale także niezawodna inwestycja na długie lata.

 

 

  

Komentarze