Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

  • Terminal POS dotykowy Posiflex
    Terminal POS dotykowy Posiflex

POS XT-2614 Terminal dotykowy z Android 4.2

Wysokie temperatury, intensywna praca, oczekujący klienci. To wszystko sprawia, że niejednokrotnie zastanawiałeś się co pomogłoby Ci usprawnić działania i zwiększyć efektywność pracy Twojej restauracji w sezonie? My znaleźliśmy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania, a wyprzedzając kolejne problematyczne pytanie - ile to kosztuje? Zdecydowanie mniej niż myślisz! Znacznie tańszy terminal z systemem Android pełniący rolę dodatkowego stanowiska sprzedaży jest odpowiedzią na Twoje potrzeby, pomoże Ci wprowadzić ład i porządek do Twojego biznesu!

Terminal dotykowy POS XT- 2614 na Androidzie posiada bardzo estetycznie wykonany, niezwykle czuły i dokładny 14calowy pojemnościowy „P-CAP” ekran dotykowy z funkcją multi-touch - na 10 punktów dotyku, a powierzchnia jest z ze szkła! Wszystko to sprawia, że jest nie tylko wytrzymały na intensywną pracę, ale dzięki pracy dotykiem jest również  niezwykle intuicyjny, któż z nas bowiem nie używa dziś smartfona, czy choćby tabletu? Design oraz budowa urządzenia dodatkowo pozwalają utrzymać je w nienagannej czystości, co jest niewątpliwą zaletą w takich miejscach jak bar czy restauracja, w których jest użytkowany. Wszędzie tam, gdzie kompetentność i najwyższa jakość usług stawiane są na pierwszym miejscu.

Nie sposób nie wspomnieć, że pasywnie chłodzony terminal dotykowy może pracować w wysokich temperaturach zapewniając jednocześnie bezproblemową możliwość ciągłego użytkowania oraz niebywałą odporność. Duża ilość portów daje sposobność podłączenia wielu dodatków takich jak drukarki, czytniki kodów kreskowych i innych, niezbędnych narzędzi. Możność dodania uchwytu na ścianę oraz czytnika kart magnetycznych np. do identyfikacji pracowników dodatkowo zaś usprawniają pracę obsługi gwarantując pełen profesjonalizm świadczonych usług. 

Terminal XT-2614 zapewnia kompatybilność z systemem Gastro MidiPOS, preinstalowany system Android 4.2, czytnik kart magnetycznych montowany po prawej stronie ekranu oraz 2 lata gwarancji, to tylko niektóre z wielu zalet tego urządzenia.

Pomyśl, jak dobrze mógłby od dziś funkcjonować Twój biznes. Wyobraź sobie zdecydowanie szybszą, a co za tym idzie, efektywniejszą obsługę, zadowolonych klientów, estetyczny sprzęt w Twoim miejscu pracy. A teraz zobacz jakie to proste! Terminal dotykowy POS XT- 2614 to Twój najlepszy wybór.