Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

Dla sklepów

Posiflex w sklepach i punktach handlowych (retail)
Firma Posiflex jest światowym liderem w dziedzinie produkcji sprzętu dla branży handlowej. Obecnie oferuje ona innowacyjne rozwiązania technologiczne przeznaczone zarówno dla małych, średnich sklepów jak i dużych sieci sprzedażowych. Chcąc jak najbardziej usprawnić pracę swoich klientów, proponuje szeroki wybór Terminali POS oraz kompatybilnego z nimi wyposażenia, potrzebnego w każdym sklepie (spożywczym, obuwniczym, odzieżowym itp.).

 
Najlepsze rozwiązanie
Terminale POS są idealnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie szybkość pracy jest najważniejsza. Dzięki swojej konstrukcji zajmują mało miejsca.  Posiadają opcję montażu VESA na ścianie lub na ladzie sklepowej. W celu zwiększenia funkcjonalności, zostały wyposażone w dużą ilość portów COM i USB, do których można podłączyć wszystkie niezbędne urządzenia takie, jak: czytniki kodów kreskowych, drukarki fiskalne, skanero-wagi czy szuflady na pieniądze również dostępne w naszej ofercie.
 
Istnieje również możliwość wyposażenia naszych Terminali w drugi ekran dla klienta służący do wyświetlania reklam, promocji, informacji o wartości zakupów czy liczbie punktów lojalnościowych.
 
Dlaczego terminale dotykowe?
Używanie Terminali POS z ekranami dotykowymi usprawnia obsługę klientów prowadząc do likwidacji długich kolejek. Dzięki wbudowanemu systemowi pasywnego chłodzenia są ciche i wydajne. Wprowadzenie ich likwiduje potrzebę przeprowadzania czasochłonnych i kosztownych szkoleń z obsługi kas fiskalnych dzięki intuicyjnej obsłudze programów opartych na ekranach dotykowych.
 
Efektem umieszczenia w punktach sprzedaży Terminali POS jest wzrost zysków, zwiększenie sprzedaży i obniżenie kosztów (terminale Posiflex są energooszczędne – nawet 600 zł oszczędności na 1 stanowisku licząc tylko czas gwarancji)!
 
Korzyści :

 • Twoje zyski wzrosną - szybka i sprawna obsługa klientów możliwa 24 godziny, 7 dni w tygodniu;
 • Zwiększysz sprzedaż nowych produktów - możliwość montażu monitora dla klientów;
 • Pozyskasz stałych klientów - możliwość obsługi kart klientów;
 • Oszczędzisz miejsce - w jednej obudowie umieszczona jest jednostka główna, ekran dotykowy i czytnik kart magnetycznych oraz zbliżeniowych;
 • Dostosujesz komputery do warunków pracy - terminal można zamontować na ścianie lub na ladzie sklepowej.
 • Zainwestujesz w nowoczesny wygląd sprzętu połączony z solidną obudową odporną na trudne warunki pracy i sprzęt spełniający wysokie wymogi techniczne, co pozwala na długie lata eksploatacji (nawet do 5 lat gwarancji)
 • Oszczędzisz na szkoleniu nowych pracowników
 • Stworzysz łatwe do utrzymania w czystości miejsca pracy - dzięki odporności na wilgoć, terminale można czyścić bez obawy o uszkodzenie wodą.


 
Dzięki naszym Terminalom dotykowym możesz korzystać z aplikacji POSitive Retail, które pozwolą Ci na:

 • Obsługę magazynów i zarządzanie pojedynczym sklepem;
 • Centralne zarządzanie sieciami sprzedaży;
 • Tworzenie wizualizacji marketingowych;