Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x
RSS

Aktualności

Poniżej znajdują się najbardziej istotne wydarzenia związane z produktami Posiflex.

 • Monitor dotykowy czy terminal POS?

  2018-06-29

  Urządzenia dotykowe na przełomie ostatnich lat stały się wręcz niezbędnym elementem w wielu branżach. Kojarzą nam się głównie z obsługą w sklepach lub lokalach gastronomicznych, ale coraz częściej spotykamy je również w urzędach, hotelach czy obiektach sportowych. Stanowią one fundamentalny element całego, sprzedażowego łańcucha, tworzonego przez resztę urządzeń takich jak terminale płatnicze czytniki czy drukarki. Sprawdź, czym charakteryzują się te urządzenia dotykowe i które sprawdzi się w Twoim biznesie.

 • Jak wybrać odpowiedni monitor dotykowy?

  2018-05-23

  Przedsiębiorcy coraz chętniej korzystają z nowinek technologicznych, które ułatwiają pracę całego zespołu. Jednym z urządzeń, które przekształca się w niezbędne narzędzie pracy, jest monitor dotykowy.

  Co wpływa na to, że monitor dotykowy jest chętnie wykorzystywany w gastronomii, hotelach czy sklepach? Jak wybrać odpowiedni monitor dotykowy?

 • Monitory dotykowe i terminale POS w piekarni i cukierni niezbędnym narzędziem pracy?

  2018-04-30

  Prowadzenie własnej piekarni czy cukierni nie jest prostym zadaniem. Aby osiągnąć sukces w branży, należy konsekwentnie realizować kilka celów. Kluczową kwestią jest pieczenie wysokiej jakości produktów, doskonała obsługa klienta i, oczywiście, sprawna produkcja wypieków.

 • Nowe terminale od Posiflex - seria RT!

  2018-01-17

  Wraz z początkiem nowego roku poszerzyliśmy ofertę naszych terminali dotykowych o serię RT. Nową serię charakteryzuje przede wszystkim minimalistyczne wykończenie oraz ultra cienka obudowa.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 20 Następna »