Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x
RSS

Aktualności

Poniżej znajdują się najbardziej istotne wydarzenia związane z produktami Posiflex.

 • Kombinacja kresek i cyfr, która zmieniła handel, czyli historia kodów kreskowych

  2018-08-27

  Pozwala na szybkie odczytywanie informacji o wybranym produkcie, usprawnia robienie zakupów lub wypożyczanie książek. Kod kreskowy, bo to on mowa, zrewolucjonizował nie tylko handel, ale też inne dziedziny naszego życia.

  Jaka jest jego historia? Kto wymyślił tę kombinację kresek i cyfr? O tym wszystkim przeczytasz dzisiaj w naszym artykule.

 • Czy darmowy system POS to dobry pomysł?

  2018-08-27

  Jedno z polskich powiedzeń mówi, że cena nie gra roli. Niestety, nie każdym w przypadku, a w szczególności, gdy mamy na myśli początkujący biznes. Właściciel szuka oszczędności i tnie koszty nawet na niezbędnych rzeczach.

  Analogiczna sytuacja jest z systemem POS. Dlatego też wielu przedsiębiorców decyduje się na darmowy system POS. Jednak czy słusznie? Przeczytaj nasz tekst i sprawdź, jakie są wady oraz zalety obu wersji systemu POS.

 • Zalety i wady terminali dotykowych POS w branży HoReCa

  2018-08-27

  Branża HoReCa to jeden z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki. Łączy w sobie zarówno hotele, jak i szeroko pojętą gastronomię - restauracje, bary oraz firmy cateringowe. Z racji ogromnej konkurencji panującej w tym sektorze, właściciele firm muszą maksymalnie dbać o poziom obsługi klienta na każdym etapie. Czy terminal dotykowy POS może im w tym pomóc? Jakie są ich wady i zalety? Tego dowiecie się z naszego dzisiejszego artykułu.

 • Zastosowanie karty magnetycznej w Twojej firmie

  2018-06-29

   

  Rejestrowanie czasu pracy, kontrola dostępu do konkretnych pomieszczeń, czy karta stałego klienta – to tylko przykłady, w których wykorzystywane są karty magnetyczne. Ich zastosowanie jest niezwykłe szerokie, dzięki czemu doskonale sprawdzą się one przede wszystkim w branży usługowej. Jakie zastosowanie mają karty magnetyczne? Dlaczego sprawdzą się w Twojej firmie? Przeczytaj nasz tekst i poznaj odpowiedzi na powyższe pytania.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 21 Następna »