Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

Piekarze i cukiernicy docenili Posiflex

W dniach od 7 do 10 września 2013 roku, w Lublinie odbyły się targi branży cukierniczej i piekarniczej BAKEPOL, gdzie firma Posiflex wraz z oprogramowaniem InfoPiek zaprezentowała szeroką gamę swoich produktów. Dzięki połączeniu naszej oferty monitorów dotykowych i wysokiej klasy sprzętu komputerowego z nowoczesnym oprogramowaniem dla piekarni i cukierni InfoPiek, stworzyliśmy kompleksową ofertę, która spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem uczestników targów. 

 

Nasze stoisko odwiedziło wielu Polskich piekarzy oraz obcokrajowcy z Rosji, Ukrainy a nawet z Anglii. Wszyscy piekarze byli mocno zaciekawieni bardzo szczelną konstrukcją naszych urządzeń. Największym zainteresowaniem cieszył się Terminal dotykowy POS KS-7215 oraz moduł ”Hurtownia danych” programu InfoPiek - prezentujący wynik sprzedaży poszczególnych sklepów, natężenie ruchu klientów oraz informacje o aktualnym „zatowarowaniu” sklepu. 

 

Dzięki wspaniałej atmosferze, którą stworzyli organizatorzy, Targi BAKEPOL były bardzo udaną imprezą i planujemy udział w kolejnych edycjach.

 

 

 

Komentarze