Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

Oferta

Oferta komputerów sprzedażowych (terminale POS) dla:

 • terminal dotykowy w restauracji z oprogramowaniem GASTRO POS

  Dla gastronomii

  Ekrany dotykowe Posiflex w gastronomii
  Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją sprzętu, który pomaga naszym klientom ulepszyć  obsługę w ich lokalach gastronomicznych. Dzięki wykorzystaniu Terminali POS z ekranami dotykowymi oraz innych naszych produktów wszystko pójdzie jak po maśle!

 • supermarket, kasa z ekranem dotykowym

  Dla sklepów

  Posiflex w sklepach i punktach handlowych (retail)
  Firma Posiflex jest światowym liderem w dziedzinie produkcji sprzętu dla branży handlowej. Obecnie oferuje ona innowacyjne rozwiązania technologiczne przeznaczone zarówno dla małych, średnich sklepów jak i dużych sieci sprzedażowych. Chcąc jak najbardziej usprawnić pracę swoich klientów, proponuje szeroki wybór Terminali POS oraz kompatybilnego z nimi wyposażenia, potrzebnego w każdym sklepie (spożywczym, obuwniczym, odzieżowym itp.).

 • dotykowe ekrany w piekarni

  Dla piekarnii i cukierni

  Posiflex w branży piekarniczej i cukierniczej
  W branży piekarniczej i cukierniczej najbardziej istotne są takie cechy jak niezawodność i stabilne działanie. Właśnie dlatego Posiflex cieszy się coraz większą popularnością i zaufaniem klientów. Od wielu lat działamy zarówno na produkcji jak i na stanowiskach sprzedażowych w wielu piekarniach. W tej branży czujemy się jak pączki w maśle!

 • Komputer Posiflex w hotelowej recepcji

  Dla hoteli

  Komputer dla Hoteli na recepcję
  Otwierając Hotel, właściciel musi zwracać uwagę na coraz to więcej szczegółów: pamiętając aby obiekt był nowoczesny, zapewnić odpowiedni wystrój, usprawnić pracę obsługi. Wychodząc naprzeciw potrzebom hotelarzy, firma Posiflex stworzyła komputery idealnie sprawdzające się zarówno w recepcjach, jak i restauracjach hotelowych.