Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

  • Gen. 8 pozwala na regulację konta oraz wysokości
    Gen. 8 pozwala na regulację konta oraz wysokości
  • Funkcjonalność bazy gen. 8
    Funkcjonalność bazy gen. 8

Nowe akcesoria dla terminali serii XT

Projektując wnętrze jakiegokolwiek sklepu czy lokalu ogromną uwagę zwraca się nie tylko na design ale też na każde stanowisko sprzedażowe, które się w nim znajduje. Miejsce zwane przysłowiowo „kasą” wyposażone jest nie tylko w drukarkę fiskalną ale też w nowoczesny terminal dotykowy, dzięki któremu obsługujemy Klientów.

Jedne z najbardziej efektywnych urządzeń, które świetnie spełniają powyższą funkcję są terminale serii XT z bazą 8 generacji! Posiadają możliwości rozbudowy terminala o takie elementy jak: wbudowaną baterią MINIUPS (podtrzymuje zasilanie w przypadku awarii sieci elektrycznej przez 20-30 minut) czy porty Powered USB (pozwalające przyłączyć inne urządzenia peryferyjne: wagi, drukarki, skanery) . Kolejnymi atutami bazy 8 generacji jest możliwość schowania w niej zasilacza oraz ukrycia okablowania peryferii. Jednak najważniejszą funkcją ze względu na ergonomię pracy jest regulacja pozycji ekranu dotykowego w dwóch stopniach: kąt ekranu oraz wysokość ekranu.

 

Więcej na temat baterii na: http://www.posiflex.com.pl/53,bateria-miniups-wraz-z-baza-8-generacji-dla-terminali-serii-xt.html

Autor:AK