Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

  • tablet mobilny POS z Android
    tablet mobilny POS z Android
  • mobilny tablet MT-4008 z lewego profilu
    mobilny tablet MT-4008 z lewego profilu
  • tablet MT-4008 z ocuwytem pistoletowym "pistol grip"
    tablet MT-4008 z ocuwytem pistoletowym "pistol grip"

Mobilna obsługa w handlu detalicznym i branży Horeca!

Posiflex MT-4008A jest już dostępny na rynku! Terminal został zaprojektowany z myślą o mobilnych stanowiskach sprzedaży coraz bardziej popularnych w branży retail i horeca.

Ten kompaktowy oraz funkcjonalny terminal, pracujący na systemie Android, spełni wymagania każdej firmy, która dąży do bardziej spersonalizowanej i wygodnej obsługi swojego Klienta, zapewniając wysoką jakość oferowanych usług. 

Terminal MT-4008A, choć w konstrukcji i funkcjonalności identyczny z siostrzanym tabletem MT-4008W, dodatkowo działa na platformie Android 4.4 oraz ma ekran o rozdzielczości 1280x800. Urządzenie może być uzupełnione o ergonomiczny uchwyt pistoletowy, skaner kodów kreskowych, czytnik kart magnetycznych lub praktyczny pasek na rękę. MT-4008A może być również wyposażony w stację dokującą z dodatkowymi portami oraz  drukarką termiczną tworząc kompletne stanowisko POS. 

Posiflex MT-4008A to najlepszy wybór pod kątem solidnej i wytrzymałej konstrukcji zapewniającej trwałość urządzenia, możliwości wielogodzinnej pracy i kompletnego, mobilnego stanowiska sprzedaży czy doradztwa klienta.