Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

W Czechach również można dostać nasz KDS

 

System komunikacji z kuchnią sprawdza się na rynku polskim już od dłuższego czasu. Restauratorzy chwalą sobie połączenie kuchni z kelnerami, dzięki czemu zmniejsza się liczba pomyłek, a także łatwiej jest wyeliminować opóźnienia.

KDS za czeską granicą

To samo rozwiązanie okazało się bardzo potrzebne w Czechach. Coraz większa liczba turystów sprawia, że otwiera się tam wiele punktów gastronomicznych, a ruch w nich zwiększa się, szczególnie w weekendy. Dlatego właśnie postanowiliśmy zaproponować czeskim restauratorom KDS, czyli system komunikacji z kuchnią. Mamy sygnały, że rozwiązanie to spotkało się z miłym przyjęciem, a ich użytkownicy chwalą sobie intuicyjność i szybkość obsługi.

Drukowanie potrzebnych dokumentów

KDS to również dodatkowe zalety w postaci drukowania zamówień, bonów czy faktur, a co za tym idzie, ma się zawsze porządek w papierach. Połączenie z systemem Gastro POS, posiadając drukarkę termiczną Posiflex, Czech w swojej restauracji może cieszyć się z pełnego zautomatyzowania zamówień. Dodatkowo nie musi się już martwić nowymi przepisami, które weszły w Czechach, przez które automatycznie musi przesyłać paragony do urzędu. Wszystko dzieje się automatycznie.