Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

  • Posiflex Targi Polagra Poznań 2015
    Posiflex Targi Polagra Poznań 2015
  • Sprzęt Posiflex Targi Polagra Poznań 2015
    Sprzęt Posiflex Targi Polagra Poznań 2015

HORECA SPOTyka się w Poznaniu!

Pod takim hasłem odbywają się Międzynarodowe Targi Gastronomii POLAGRA GASTRO – jedne z największych i najważniejszych w Polsce, dedykowanych branży HoReCa, na których kolejny raz byliśmy wystawcą. 

To ogromne, branżowe wydarzenie ma na celu dostarczyć najlepszych rozwiązań dla wszystkich obszarów funkcjonowania hotelu czy restauracji, które wpływają na poziom satysfakcji klienta. W dniach 21-24 września, na naszym firmowym stanowisku, zaprezentowaliśmy rozwiązania sprzętowe Posiflex: XT-3815, MT-4008, XT-5317, XT-2614 (z Android) oraz najnowsze wersje systemów: Gastro, Chart, POSitive Restaurant i InteliHotel, moje Gastro, które dzięki innowacyjności i komfortowi obsługi cieszą się popularnością wśród Klientów. Ponownie mieliśmy możliwość zademonstrować nowatorskie pomysły sprzętowe oraz oprogramowanie, będące idealnym rozwiązaniem dla wszystkich obszarów funkcjonowania hotelu czy restauracji. 

Targi to nie tylko szansa na prezentację nowości osobom odpowiedzialnym za wyposażenie lokali gastronomicznych czy hoteli, ale także okazja do nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami rynku - managerami restauracji, kawiarni oraz hoteli, skutkującymi późniejszą współpracą.

Dziękujemy organizatorowi oraz licznym zwiedzającym za owocne spotkanie.