Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

Dla piekarnii i cukierni

Posiflex w branży piekarniczej i cukierniczej
W branży piekarniczej i cukierniczej najbardziej istotne są takie cechy jak niezawodność i stabilne działanie. Właśnie dlatego Posiflex cieszy się coraz większą popularnością i zaufaniem klientów. Od wielu lat działamy zarówno na produkcji jak i na stanowiskach sprzedażowych w wielu piekarniach. W tej branży czujemy się jak pączki w maśle!

 
Z naszymi ekranami dotykowymi pracuj jeszcze efektywniej!
Wszyscy wiemy, że jednym z najbardziej zniechęcających klienta czynników są długie kolejki. Korzystając z intuicyjnych terminali dotykowych POS sprawisz, że obsługa będzie szybka i prosta. Twoi pracownicy będą działać jeszcze sprawniej, a kompatybilność z aplikacjami dla piekarni udostępni Ci pełne raportowanie z pojedynczego stanowiska sprzedażowego lub całej sieci sklepów. Dzięki wielu opcjom naszego sprzętu, można połączyć kilka stanowisk z jedną wagą sklepową, obsługiwać karty lojalnościowe lub podłączyć specjalne ekrany dla klientów, na których można wyświetlać reklamy, informacje o ilości punktów lojalnościowych i wartość zakupów.
 
 
Terminale dotykowe przy produkcji  i na stanowiskach wagowych
Mając wieloletnie doświadczenie w branży piekarniczej i cukierniczej stworzyliśmy sprzęt idealnie nadający się do pracy na produkcji. Szczelna konstrukcja naszych komputerów sprawia, że doskonale sprawdzają się w środowisku, gdzie panuje wilgoć i wysokie temperatury. Są również odporne na pył i mąkę.
 
Sprzęt Posiflex ma możliwość podłączenia nawet trzech wag, do jednego stanowiska na produkcji. Automatycznie podlicza surowce potrzebne do wykonania danego produktu . Wprowadzając jak najwięcej udogodnień dla osób korzystających z naszych ekranów dotykowych dodaliśmy też możliwość obsługi stanowiska naważania składników wg. receptur, czy stanowiska do wydawania ciast. Dzięki naszemu rozwiązaniu każdy pracownik będzie mógł wykonywać pracę „ciastowego” na podstawie receptur.
 
Sprzęt Posiflex zapewnia:

  • Przyspieszoną i sprawniejszą obsługę klientów;
  • Obsługę kart lojalnościowych;
  • Pasywne chłodzenie gwarantujące możliwość pracy w trudnych warunkach (brak otworów i dostania się mąki do komputera);
  • Sprzęt przygotowany do pracy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu;
  • Wytrzymały ekran dotykowy pozwalający na długie lata eksploatacji;
  • Łatwe utrzymanie czystości (Terminal dotykowy POS XT-3815 odporny na wodę- wystarczy go przetrzeć);
  • Możliwość powieszenia terminala na ścianie;
  • Pełna kompatybilność z oprogramowaniem dla piekarni i cukierni;
  • Sprawny i polski serwis sprzętu – również u klienta.