Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

 • Komputer Posiflex w hotelowej recepcji
  Komputer Posiflex w hotelowej recepcji

Dla hoteli

Komputer dla Hoteli na recepcję
Otwierając Hotel, właściciel musi zwracać uwagę na coraz to więcej szczegółów: pamiętając aby obiekt był nowoczesny, zapewnić odpowiedni wystrój, usprawnić pracę obsługi. Wychodząc naprzeciw potrzebom hotelarzy, firma Posiflex stworzyła komputery idealnie sprawdzające się zarówno w recepcjach, jak i restauracjach hotelowych.

 

 

 

POS BOX - najwyższa jakość zamknięta w małym pudełku
 
Recepcja hotelowa to jedno z pierwszych miejsc, do których trafia klient przekraczając próg hotelu. Wrażenia i obserwacje, których tam dokona, będą miały znaczący wpływ na jego zdanie o obiekcie. Powinno się więc zadbać tam, nawet o najdrobniejsze szczegóły.
Jednym z istotnych elementów jest sprzęt wykorzystywany na recepcji. Wizerunek każdego, nawet najbardziej gustownego miejsca, może popsuć duży, głośny, nieporęczny komputer. Aby zaradzić temu problemowi Posiflex zaprojektował komputery POS BOX. Te pasywnie chłodzone komputery- nie posiadają wiatraków, przez co są bardzo ciche, a jednocześnie szybkie i bezawaryjne.
 
komputer przemysłowy do recepcji hotelowej pasywnie chłodzony TX-4200 port hdmi
Ich atutem jest również kompaktowy rozmiar, dzięki któremu zajmują bardzo mało miejsca i idealnie sprawdzają się nawet kameralnej recepcji. Komputer POS BOX możemy zawiesić na ścianie lub ladzie recepcyjnej aby nie zajmował cennej przestrzeni na biurku.
W połączeniu z tradycyjnymi monitorami lub monitorami dotykowymi Posiflex, posiadającymi nowoczesny wygląd stworzą idealny zestaw, który nie tylko świetnie sprawdzi się od strony sprzętowej, ale stanie się również eleganckim uzupełnieniem każdej recepcji.
 
Terminal POS BOX TX-4200 posiada porty audio oraz HDMI dzięki czemu komputer może obsługiwać nagłośnienie w holu (głośniki) jak również telewizor wyświetlający reklamę zasobów hotelowych (menu restauracji czy zasobów SPA). TX-4200 to więcej niż komputer na recepcję.
 
 
 
Coś na ząb - czyli Terminale POS w restauracji hotelowej.
Restauracje bardzo często są częścią hotelu. To jak działają również istotnie wpływa na wizerunek obiektu. Nowoczesne Terminale POS to intuicyjne komputery sprzedażowe przeznaczone m.in. do użytku w gastronomi. W połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem tworzą kompleksowe narzędzie do obsługi restauracji hotelowych. Prostota użytkowania eliminuje potrzebę kosztownych szkoleń jednocześnie zwiększając szybkość pracy personelu i podnosząc jego wydajność. Dodatkowe urządzenia takie jak drukarki bonowe ułatwiają komunikację z kuchnią i sprawiają że jest ona szybka i efektywna.  Sprawna i dyskretna obsługa, to świetna rekomendacja dla hotelu.
zestaw komputer do restauracji hotelowej komputer dotykowy szuflada na pieniądze oraz drukarka rachunków wstępnych

Co zyskujesz korzystając z naszych produktów?

 • Sprzęt przygotowany do pracy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu;
 • Przyspieszoną obsługę gości;
 • Pasywne chłodzenie gwarantujące cichą i szybką pracę urządzenia;
 • Wytrzymały ekran dotykowy pozwalający na długie lata eksploatacji;
 • Innowacyjny sprzęt o nowoczesnym designie;
 • Możliwość powieszenia monitora/terminala na ścianie lub wbudowania go w blat recepcji czy baru;
 • Pełna kompatybilność z oprogramowaniem hotelowym CHART oraz Positive;
 • Sprawny i polski serwis sprzętu – również u klienta.

 
Dzięki terminalom dotykowym Posiflex możesz korzystać ze specjalistycznych programów: CHART – dla hoteli, oraz GASTRO – dla gastronomii w pełni kompatybilnych z naszym sprzętem. Dadzą Ci one możliwość m. in.:

 • Sprawnego zarządzania Twoim hotelem i restauracją hotelową;
 • Wprowadzenia lepszego i prostszego systemu obsługi klientów;
 • Zwiększenia zysków dzięki szybkiej i sprawnej obsłudze;