Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

Dla gastronomii

Ekrany dotykowe Posiflex w gastronomii
Mówi się, że do serca najlepiej dociera się przez żołądek. Wszyscy, którzy zajmują się gastronomią wiedzą, że obok wysokiej jakości serwowanych dań, klient oczekuje profesjonalnej i sprawnej obsługi. Firma Posiflex działa właśnie z myślą o tych, którzy chcą jak najefektywniej zdobywać serca swoich gości.

Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją sprzętu, który pomaga naszym klientom ulepszyć  obsługę w ich lokalach gastronomicznych. Dzięki wykorzystaniu Terminali POS z ekranami dotykowymi oraz innych naszych produktów wszystko pójdzie jak po maśle!
 
Usprawnij obsługę w lokalu dzięki terminalom dotykowym

Nikt z nas nie lubi, gdy podczas miłego wieczoru w restauracji, kelner pomyli nasze zamówienia czy sytuacji, w których dostajemy zimne potrawy. Chcąc zapobiec tym oraz innym nieprzyjemnym dla klientów sytuacjom, stworzyliśmy rozwiązania informatyczne dedykowane dla gastronomii. Komputer Gastro położy kres czasochłonnemu nabijaniu produktów na kasy fiskalne i „bieganiu” do kuchni w celu składania zamówień. Od teraz Twoi pracownicy, korzystając z intuicyjnych ekranów dotykowych, będą mieli możliwość wyboru dań z wyświetlanego menu, a drukarka bonowa przekaże zamówienie do kuchni. Koniec z pracownikami zajmującymi się rozliczeniami i myleniem zamówień! Komputer do restauracji pozwoli Ci wyeliminować te błędy. Na ekranach dotykowych Posiflex można wyświetlać rozkład sali, co dodatkowo ułatwi dostarczanie odpowiednich posiłków do stołów, na które zostały zamówione.

 
Ekrany dotykowe przygotowane dla gastronomii
Jak dobrze wiadomo sprzęt komputerowy bywa delikatny, przez co używanie go w restauracji jest obarczone dużym ryzykiem związanym z jego awaryjnością. Specjalna, szczelna konstrukcja naszych Terminali POS sprawia, że są one odporne na wysokie temperatury, wilgoć czy pyły, takie jak mąka. Komputer do restauracji marki Posiflex w sprawdzi się nawet w bardzo trudnych warunkach!
 
Oszczędzaj przestrzeń na barze
Wiele punktów zajmujących się gastronomią boryka się z problemami ograniczonego miejsca, przeznaczonego na stanowiska obsługi. Ekrany dotykowe Posiflex oraz terminale POS posiadają wiele opcji montażu, pozwalając na zawieszenie ich na ścianie czy np. blacie baru. Ciesz się wysokiej jakości sprzętem dostosowanym do możliwości powierzchniowych Twojego lokalu! Tu szczególnego polecenia wymagają terminale KS-7210 z ekranem o przekątnej 10 cali oraz KS-7212 z 12 calowym ekranem.
 
Co zyskujesz korzystając z naszych produktów?
 

 • Przyspieszoną obsługę klientów;
 • Obsługę kart lojalnościowych;
 • Pasywne chłodzenie gwarantujące możliwość pracy w trudnych warunkach (brak otworów i dostania się mąki do komputera);
 • Sprzęt przygotowany do pracy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu;
 • Wytrzymały ekran dotykowy pozwalający na długie lata eksploatacji;
 • Łatwe utrzymanie czystości (Ks-7215 odporny na wodę- wystarczy go przetrzeć);
 • Możliwość powieszenia terminala na ścianie;
 • Pełna kompatybilność z oprogramowaniem gastronomicznym GASTRO oraz Positive;
 • Sprawny i polski serwis sprzętu – również u klienta.


Dzięki terminalom dotykowym Posiflex możesz korzystać ze specjalistycznych programów dla gastronomii GASTRO w pełni kompatybilnych z naszym sprzętem. Dadzą Ci one możliwość m. in.:
 Sprawnego zarządzania Twoim lokalem;

 • Wprowadzenia lepszego i prostszego systemu obsługi klientów;
 • Zwiększenia zysków dzięki braku kolejek;
 • Wielu analiz oraz raportów usprawniających działanie Twojej restauracji.