Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

  • czytnik kodów kreskowych ręczny Posiflex
    czytnik kodów kreskowych ręczny Posiflex

CD-3860 to nowoczesny skaner diodowy o wysokiej czułości

Produkt został zaprojektowany w 2011 roku i już zyskał zadowolonych nabywców.

Poza oczywistymi atutami jak: wysoka jakość materiałów produkcyjnych oraz ergonomiczny kształt, z których słynie marka Posiflex. Skaner zaskakuje swoimi właściwościami.

 

Czytnik kodów kreskowych został przetestowany nie tylko na wydrukowanych kodach kreskowych, działa również z wyświetlaczami LCD: monitory, laptopy oraz wyświetlacze telefonów komórkowych. (W ten sposób można przeprowadzać akcje promocje, a numer kuponu klienta sprawnie odczytać w postaci kodu kreskowego z telefonu.)

Skaner CD-3860 cechuje się dużą głębią skanowania (od 0 do 300 mm), szybkością w działaniu (330 skanów na sekundę), wygodą w użytkowaniu (120g.) oraz wytrzymałością (test - upadek z 1.5m.)

 

Czytnik kodów kreskowych CD-3860 jest wyposażony w stabilny uchwyt co pozwala używać go stacjonarnie. Dzięki swemu designowi urządzenie doskonale wpasuje się przy stanowiskach sprzedaży POS w sklepach. Produkt dostępny w kolorze czarnym oraz kremowym.

 

Programy czytnika kodów kreskowych:

- uruchomienie czytnika diodowego tylko podczas przyciskania klawisza (Trigger Mode)

- czytnik diodowy zawsze włączony (Auto Scan Mode)

- uruchomienie czytnika diodowego przez naciśnięcie klawisza, wyłączone przez ponowne naciśnięcie. Pomiędzy kliknięciami skaner jest aktywny (Alternative Mode)

Przyjazny interfejs USB pozwala pojedynczym kablem podłączyć czytnik kodów kreskowych Posiflex do komputera.

 

Komentarze