Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

RSS

Aktualności

Poniżej znajdują się najbardziej istotne wydarzenia związane z produktami Posiflex.

 • Obowiązki właściciela kasy fiskalnej

  2018-08-27

  Niezależnie od rodzaju usług, jakie oferujemy swoim klientom, musimy pamiętać o obowiązkach, które wynikają z posiadania kasy fiskalnej. Ich zlekceważenie lub niedopełnienie może wiązać się z poważnymi konsekwencjami. 

  Jakie konkretne obowiązki ma właściciel kasy fiskalnej? Gdzie zgłosić się, jeśli chcemy zarejestrować urządzenie służące do rejestrowania sprzedaży? Przeczytasz o tym w naszym najnowszym artykule.

 • Kasa fiskalna czy system POS - na co się zdecydować?

  2018-08-27

  W porównaniu do systemu POS kasa fiskalna jest prostym i niedrogim rozwiązaniem. Dlaczego zatem właściciele sklepów coraz częściej decydują się na zakup oprogramowania z drukarką fiskalną i innymi urządzeniami dla sprzedaży detalicznej?

  Jakie są korzyści ze wdrożenia POS w przedsiębiorstwie oraz w czym nowoczesne systemy lepsze są od kas fiskalnych? Dowiedz się, jakie rozwiązanie będzie lepsze dla Twojej firmy.

 • Kombinacja kresek i cyfr, która zmieniła handel, czyli historia kodów kreskowych

  2018-08-27

  Pozwala na szybkie odczytywanie informacji o wybranym produkcie, usprawnia robienie zakupów lub wypożyczanie książek. Kod kreskowy, bo to on mowa, zrewolucjonizował nie tylko handel, ale też inne dziedziny naszego życia.

  Jaka jest jego historia? Kto wymyślił tę kombinację kresek i cyfr? O tym wszystkim przeczytasz dzisiaj w naszym artykule.

 • Czy darmowy system POS to dobry pomysł?

  2018-08-27

  Jedno z polskich powiedzeń mówi, że cena nie gra roli. Niestety, nie każdym w przypadku, a w szczególności, gdy mamy na myśli początkujący biznes. Właściciel szuka oszczędności i tnie koszty nawet na niezbędnych rzeczach.

  Analogiczna sytuacja jest z systemem POS. Dlatego też wielu przedsiębiorców decyduje się na darmowy system POS. Jednak czy słusznie? Przeczytaj nasz tekst i sprawdź, jakie są wady oraz zalety obu wersji system POS.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22 Następna »