Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

RSS

Aktualności

Poniżej znajdują się najbardziej istotne wydarzenia związane z produktami Posiflex.

 • Obraz systemu Posiflex

  2020-06-05

   biorąc pod uwagę fakt, że coraz rzadziej wykorzystujemy płyty DVD zdecydowaliśmy się na zaprzestanie dołączania obrazów systemu na wspomnianym nośniku. Oczywiście, jeśli taka kopia jest dla Państwa niezbędna prosimy o kontakt z serwisem pod adresem serwis@posiflex.com.pl. 

 • Obowiązki właściciela kasy fiskalnej

  2018-08-27

  Niezależnie od rodzaju usług, jakie oferujemy swoim klientom, musimy pamiętać o obowiązkach, które wynikają z posiadania kasy fiskalnej. Ich zlekceważenie lub niedopełnienie może wiązać się z poważnymi konsekwencjami. 

  Jakie konkretne obowiązki ma właściciel kasy fiskalnej? Gdzie zgłosić się, jeśli chcemy zarejestrować urządzenie służące do rejestrowania sprzedaży? Przeczytasz o tym w naszym najnowszym artykule.

 • Kasa fiskalna czy system POS - na co się zdecydować?

  2018-08-27

  W porównaniu do systemu POS kasa fiskalna jest prostym i niedrogim rozwiązaniem. Dlaczego zatem właściciele sklepów coraz częściej decydują się na zakup oprogramowania z drukarką fiskalną i innymi urządzeniami dla sprzedaży detalicznej?

  Jakie są korzyści ze wdrożenia POS w przedsiębiorstwie oraz w czym nowoczesne systemy lepsze są od kas fiskalnych? Dowiedz się, jakie rozwiązanie będzie lepsze dla Twojej firmy.

 • Kombinacja kresek i cyfr, która zmieniła handel, czyli historia kodów kreskowych

  2018-08-27

  Pozwala na szybkie odczytywanie informacji o wybranym produkcie, usprawnia robienie zakupów lub wypożyczanie książek. Kod kreskowy, bo to on mowa, zrewolucjonizował nie tylko handel, ale też inne dziedziny naszego życia.

  Jaka jest jego historia? Kto wymyślił tę kombinację kresek i cyfr? O tym wszystkim przeczytasz dzisiaj w naszym artykule.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22 Następna »