Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

RSS

Aktualności

Poniżej znajdują się najbardziej istotne wydarzenia związane z produktami Posiflex.

 • Posiflex z ofertą na World Hotel - Zapraszamy

  2015-10-08

  Kolejny raz jesteśmy wystawcą na branżowych targach WorldHotel w Warszawie – wydarzeniu skierowanym do inwestorów związanych bezpośrednio z sektorem hotelarskim. Podczas tego biznesowego spotkania będziemy prezentować produkty i usługi oraz najnowsze rozwiązania przeznaczone dla obiektów noclegowych o różnym standardzie.  

 • Zapraszamy na Bakepol do Lublina

  2015-10-07

  Kolejny raz jesteśmy współwystawcą na targach przemysłu piekarniczego i cukierniczego Bakepol. To prestiżowe, odbywające się co 2 lata, wydarzenie pozwala na zapoznanie się z szerokim spektrum najnowszych technologii. Dodatkowo zwiedzający będą mieli możliwość przetestowania nowatorskich maszyn i urządzeń oraz degustacji gotowych wyrobów, a także zobaczenia  „na żywo” całych linii technologicznych.

 • HORECA SPOTyka się w Poznaniu!

  2015-10-05

  Pod takim hasłem odbywają się Międzynarodowe Targi Gastronomii POLAGRA GASTRO – jedne z największych i najważniejszych w Polsce, dedykowanych branży HoReCa, na których kolejny raz byliśmy wystawcą. 

 • Mobilna obsługa w handlu detalicznym i branży Horeca!

  2015-08-12

  Posiflex MT-4008A jest już dostępny na rynku! Ten idealny dla mobilnych stanowisk sprzedaży terminal jest nie tylko wytrzymały i dopasowany do specyfiki miejsca wykorzystania, ale także działa na platformie Android 4,4 oraz posiada solidny ekran o rozdzielczości 1280x800 . Dodatkowo MT-4008A może być uzupełniany o ergonomiczny uchwyt pistoletowy, skaner kodów kreskowych i praktyczny pasek na rękę lub zamontowany do stacji dokującej z drukarką tworząc stanowisko POS. 

  Posiflex MT-4008A to doskonały wybór, który zapewni kompletne, wielofunkcyjne stanowisko pracy oraz spełni wymagania każdej firmy dążącej do spersonalizowanej obsługi klienta.

Strony: « Poprzednia 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 22 Następna »