Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

RSS

Aktualności

Poniżej znajdują się najbardziej istotne wydarzenia związane z produktami Posiflex.

 • Dziękujemy za obecność w Krakowie!

  2015-11-09

  Za nami już 23. edycja krakowskich targów Horeca i kolejne spotkania z klientami. Jak co roku, byliśmy obecni z naszą najnowszą ofertą dotyczącą kompleksowych rozwiązań sprzętowych Posiflex. 

 • Targi HORECA już jutro!

  2015-11-03

  Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z naszymi przedstawicielami, tym razem w Krakowie. Podczas trzech dni, 4-6 listopad 2015, na Międzynarodowych Targach Wyposażenia hoteli i gastronomii HORECA, będziemy prezentować najnowsze rozwiązania z naszej sprzętowej oferty Posiflex.

 • Targi Bakepol 2015 z Posiflex

  2015-10-08

  Podczas 4 dni spotkań biznesowych i profesjonalnych pokazów nasi specjaliści podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz przedstawili konkretne rozwiązania systemowe. Z ogromnym zaangażowaniem prezentowali nasz sprzęt i oprogramowanie, nawiązując interesujące kontakty w zakresie współpracy.

 • Posiflex z ofertą na World Hotel - Zapraszamy

  2015-10-08

  Kolejny raz jesteśmy wystawcą na branżowych targach WorldHotel w Warszawie – wydarzeniu skierowanym do inwestorów związanych bezpośrednio z sektorem hotelarskim. Podczas tego biznesowego spotkania będziemy prezentować produkty i usługi oraz najnowsze rozwiązania przeznaczone dla obiektów noclegowych o różnym standardzie.  

Strony: « Poprzednia 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 22 Następna »