Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

RSS

Aktualności

Poniżej znajdują się najbardziej istotne wydarzenia związane z produktami Posiflex.

 • Czy darmowy system POS to dobry pomysł?

  2018-08-27

  Jedno z polskich powiedzeń mówi, że cena nie gra roli. Niestety, nie każdym w przypadku, a w szczególności, gdy mamy na myśli początkujący biznes. Właściciel szuka oszczędności i tnie koszty nawet na niezbędnych rzeczach.

  Analogiczna sytuacja jest z systemem POS. Dlatego też wielu przedsiębiorców decyduje się na darmowy system POS. Jednak czy słusznie? Przeczytaj nasz tekst i sprawdź, jakie są wady oraz zalety obu wersji system POS.

 • Zalety i wady terminali dotykowych POS w branży HoReCa

  2018-08-27

  Branża HoReCa to jeden z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki. Łączy w sobie zarówno hotele, jak i szeroko pojętą gastronomię - restauracje, bary oraz firmy cateringowe. Z racji ogromnej konkurencji panującej w tym sektorze, właściciele firm muszą maksymalnie dbać o poziom obsługi klienta na każdym etapie. Czy terminal dotykowy POS może im w tym pomóc? Jakie są ich wady i zalety? Tego dowiecie się z naszego dzisiejszego artykułu.

 • Zastosowanie karty magnetycznej w Twojej firmie

  2018-06-29

   

  Rejestrowanie czasu pracy, kontrola dostępu do konkretnych pomieszczeń, czy karta stałego klienta – to tylko przykłady, w których wykorzystywane są karty magnetyczne. Ich zastosowanie jest niezwykłe szerokie, dzięki czemu doskonale sprawdzą się one przede wszystkim w branży usługowej. Jakie zastosowanie mają karty magnetyczne? Dlaczego sprawdzą się w Twojej firmie? Przeczytaj nasz tekst i poznaj odpowiedzi na powyższe pytania.

 • Monitor dotykowy czy terminal POS?

  2018-06-29

  Urządzenia dotykowe na przełomie ostatnich lat stały się wręcz niezbędnym elementem w wielu branżach. Kojarzą nam się głównie z obsługą w sklepach lub lokalach gastronomicznych, ale coraz częściej spotykamy je również w urzędach, hotelach czy obiektach sportowych. Stanowią one fundamentalny element całego, sprzedażowego łańcucha, tworzonego przez resztę urządzeń takich jak terminale płatnicze czytniki czy drukarki. Sprawdź, czym charakteryzują się te urządzenia dotykowe i które sprawdzi się w Twoim biznesie.

Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22 Następna »