Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

Systemy POS firmy POSIFLEX

Nowoczesne systemy POS (point of sale) dla Twojej firmy

Posiflex to firma z wieloletnim doświadczeniem, która powstała w 1984 roku. Od ponad trzydziestu lat jest światowym liderem w produkcji sprzętu dla wielu sektorów: handlu, gastronomii, przemysłu czy farmakologii. Marka kojarzona jest z systemami POS (point of sale), w których skład wchodzą terminale POS oraz powiązane z nimi urządzenia peryferyjne (np. skaner – czytnik kodów kreskowych, drukarki bonowe, monitory dotykowe, drukarki termiczne, szuflady na pieniądze czy czytniki kart magnetycznych). Posiflex jest synonimem jakości oraz innowacyjności, a w ostatnich latach ogromną uwagę przywiązuje do ekologii.

Niezawodne terminale POS i monitory dotykowe

W wielu dziedzinach biznesu, zwłaszcza w gastronomii, terminale dotykowe odgrywają ważną rolę. W naszej ofercie znajdziesz terminale POS wyposażone w monitory dotykowe. Mają one wiele zalet. Nie tylko są one odporne na zalanie, ale też umożliwiają pracę w wysokiej temperaturze i obsługują czytniki kart magnetycznych. Ich funkcjonalność połączona z wysoką jakością pozwoli Tobie stworzyć nowoczesny punkt handlowy, gastronomiczny czy przemysłowy.

Terminal POS – funkcjonalne rozwiązanie dla wielu branż

Terminal POS to rozwiązanie, bez którego obecnie trudno wyobrazić sobie współczesny handel. To proste w obsłudze urządzenie pozwala nie tylko usprawnić proces sprzedaży, dzięki czemu ułatwia pracę personelu, ale też sprawia, że klienci są bardziej zadowoleni z usług firmy. Z tego też powodu tak wiele branż decyduje się na terminal POS. To rozwiązanie idealnie sprawdza się w branży HoReCa, piekarniach czy punktach retail. Czym charakteryzują się terminale POS firmy Posiflex? Klienci doceniają nas przede wszystkim za jakość. Wytrzymałość produktów marki Posiflex została potwierdzona w badaniach. Statystyki awaryjności pokazują, że zaledwie 0,8% klientów miało jakiekolwiek uwagi w pierwszym roku użytkowania terminalu POS. Ten stan rzeczy jest możliwy, dzięki specjalnej budowie – terminal POS posiada aluminiową obudowę, dzięki której wiatrak nie jest potrzebny, by chłodzić urządzenie. W ten sposób możliwe jest zniwelowanie awaryjności sprzętu prawie do zera, a klienci mogą używać terminal POS marki Posiflex przez wiele godzin bez obaw, że zostanie on zepsuty.

Profesjonalne skanery kodów kreskowych

Jeżeli poszukujesz profesjonalnych skanerów kodów kreskowych, to idealnie trafiłeś. Czytnik kodów kreskowych ma bardzo szerokie zastosowanie – w sklepach, bibliotekach, urzędach, biurach, logistyce i wielu innych dziedzinach biznesu. Skaner kodów kreskowych jest urządzeniem, które można podłączyć do niemal każdego urządzenia techniki komputerowej. Dzięki temu zabiegowi Ty i Twoi pracownicy zaoszczędzicie mnóstwo czasu, a zebrane przez dane będą bardziej precyzyjne. Oferowane przez nas czytniki kodów kreskowych cechuje nowoczesna estetyka oraz wysoka jakość wykonania.

LSI Software - wyłączny dystrybutor systemów Posiflex w Polsce

Oferta LSI Software S.A. jest niezwykle bogata. Proponujemy Ci najpopularniejsze w Polsce oprogramowanie dla gastronomii (Gastro) i system dla hoteli (Chart). Poza tym w naszej ofercie znajdziesz specjalistyczny sprzęt komputerowy (systemy POS i systemy przywoławcze). Zasadniczym atutem naszej firmy jest kilkunastoletnie doświadczenie i najwyższej klasy profesjonalizm tworzonych rozwiązań informatycznych. Produkty z naszego portfolio są oferowane przez ogólnopolską sieć ponad 300 Partnerów. Jesteśmy blisko naszych Klientów!

Stanowisko do sklepu - terminal dotykowy monitor czytnik kodów kreskowych

Stanowisko do sklepu - terminal dotykowy monitor czytnik kodów kreskowych

Dotykowy terminal z monitorem dla klienta i drukarką bonów do restauracji

Dotykowy terminal z monitorem dla klienta i drukarką bonów do restauracji