Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

  • Terminal dotykowy XT-3114
    Terminal dotykowy XT-3114
  • Terminal dootykowy KS-7215
    Terminal dootykowy KS-7215

2 kroki do Twojego systemu sprzedażowego w cukierni/piekarni

W dzisiejszych czasach otwarcie piekarni czy cukierni jest poważnym wyzwaniem. Nic w tym niezwykłego. W końcu konkurencja na rynku jest ogromna, a klienci coraz bardziej wymagający. Chcąc utrzymać się w branży, należy zadbać o mnóstwo kwestii, począwszy od dobrej lokalizacji, a na konkurencyjnej ofercie kończąc.

Jednym z wyzwań przed jakim staje przyszły właściciel jest decyzja, w jakiego typu stanowiska sprzedaży wyposażyć sklep. W naszym kraju nadal popularne są kasy fiskalne. Jest to „tradycyjne” i w miarę tanie rozwiązanie, ale ma ono, niestety, mnóstwo wad. Przed wszystkim wymagają czasochłonnego szkolenia pracowników, generują sporo pomyłek oraz nie dają pracodawcy wystarczającej kontroli nad tym, co robią jego pracownicy. Odwrotna sytuacja jest w przypadku nowoczesnych terminali dotykowych. Połączone z odpowiednim oprogramowaniem eliminują problem kosztownych szkoleń, dzięki intuicyjnej obsłudze (pracownik po krótkim szkoleniu jest w pełni gotowy do sprzedaży). Ten sprzęt idealnie sprawdza się na stanowiskach sprzedażowych, ponieważ nie tylko usprawnia pracę, ale też stwarza wiele możliwości marketingowych.

 

Krok 1- komputer sprzedażowy

Zakładając własny biznes świadomie staramy się uniknąć jak największej ilości błędów. Z tego też powodu jeśli otwierasz sklep warto zrezygnować z kasy fiskalnej. W ten sposób zminimalizujesz ryzyko drukowania błędnie wystawionych paragonów lub raportów, a przy tym masz możliwość zdalnego podglądu na lokal. Między innymi z tych przyczyn warto postawić na komputer sprzedażowy. Kolejną, istotną decyzją jest wybór producenta, który oferuje najpewniejsze i najlepsze rozwiązania. Idealny komputer sprzedażowy musi charakteryzować się łatwością obsługi, szybkością działania i niezawodnością - gdyż każda awaria naraża właściciela na straty - a jego konstrukcja musi być odporna na trudne warunki pracy. Takie właśnie produkty oferuje Posiflex, który od wielu lat współpracuje z liderami na rynku piekarniczo-cukierniczym.

 

Posiflex- najlepszy wybór

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej konstrukcji „Fan Free”, komputer sprzedażowy jest pasywnie chłodzony. Oznacza to, że mimo braku wentylatorów może on jednocześnie pracować przez całą dobę. Idealnie komputery sprzedażowe sprawdzają się też w warunkach panujących w piekarniach i cukierniach, ponieważ ich solidna i wytrzymała konstrukcja jest nie tylko pyłoodporna, ale też wodoodporna, dzięki czemu niezawodnie działają one w pomieszczeniach, gdzie są wysokie temperatury. Te cechy połączone z nowoczesnym designem, użyciem szybkich procesorów Intel i szerokimi możliwościami rozbudowy, takimi jak dodanie drugiego monitora dla klienta, pozwalają wyposażyć stanowisko najlepszym sprzętem na rynku oraz dostosować je do powierzchni, jaką mamy do zagospodarowania.

 

Krok 2- oprogramowanie

Masz wybrany już wybrany idealny komputer sprzedażowy, więc na pewno zastanawiasz się: co dalej? Twoim kolejnym krokiem jest zaopatrzenie się w odpowiednie oprogramowanie. Listę wiodących na rynku rozwiązań IT otwiera min. oprogramowanie GASTRO. Dzięki niemu nie tylko jesteś w stanie kompleksowo wyposażyć swoje stanowisko sprzedażowe w znany i najlepszy program na rynku, ale również zadbać o swoją gospodarkę magazynową, jednocześnie przy tym zarządzając finansami. Stosując to rozwiązanie nie narażasz się na kosztowne szkolenia pracowników, ponieważ system jest bardzo intuicyjny a jego obsługa prosta. W ten sposób zwiększasz szybkość pracy personelu i eliminujesz straty, które często wynikają z pomyłek w nabijaniu, powstałych przy pracy na kasach fiskalnych. O wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest wprowadzenie osobnej identyfikacji bez generacji dużej ilości kodów, co umożliwia Ci odpowiednie oprogramowanie.

 

Posiflex, GASRO i mamy już wszystko!

Terminal stoi na ladzie, a na nim działa Gastro POS. Praca wre, mamy wielu zadowolonych klientów, którym wyświetlamy reklamy na drugim monitorze dla klienta przyczepionym z tyłu naszego terminala. Jest przy nim też czytnik kart lojalnościowych, by dbać o stałych klientów, czytnik kodów kreskowych dla obcych produktów, szuflada na pieniądze dla bezpieczeństwa i, oczywiście, drukarka fiskalna, a wszystkie też urządzenia są podłączone do Twojego terminala! Dzięki temu w pełni kontrolujesz poczynania swoich pracowników. Poza tym dzięki systemowi GASTRO SZEF, który pomaga w zarządzaniu gospodarką magazynową, nie musisz obawiać się, że zabraknie Ci jakiś produktów. Z kolei o Twoje dochody i wydatki są pod kontrolą GASTRO FINANSE. Połączenie sprzętu marki Posiflex i oprogramowań z rodziny GASTRO to doskonałe rozwiązanie dla Twojego biznesu. Dzięki niemu będziesz prowadził prosperujący, a zarazem nowoczesny lokal.

 

Komentarze