Systemy POS firmy POSIFLEX

Systemy POS (point of sale) od POSIFLEX

POSIFLEX to firma z wieloletnim doświadczeniem, która powstała w 1984 roku. Od ponad trzydziestu lat jest światowym liderem w produkcji sprzętu dla wielu sektorów: handlu, gastronomii, przemysłu i farmakologii ze szczególnym naciskiem na systemy POS - terminale POS oraz powiązane z nimi urządzenia peryferyjne (np. skaner – czytnik kodów kreskowych, drukarki bonowe, monitory dotykowe, drukarki termiczne,  szuflady na pieniądze czy czytniki kart magnetycznych). Marka Posiflex jest synonimem jakości oraz innowacyjności, a w ostatnich latach również duży nacisk kładzie na ekologię.

Terminale POS i monitory dotykowe

W wielu dziedzinach biznesu, zwłaszcza w gastronomii terminale dotykowe odgrywają ważną rolę. Posiadamy w ofercie terminale POS wyposażone w monitory dotykowe  odporne na zalanie, umożliwiające pracę w wysokiej temperaturze, obsługujące czytniki kart magnetycznych - jednym słowem posiadające wszystko, co umożliwia wygodną pracę w nowoczesnym punkcie handlowym, gastronomicznym czy przemysłowym.

Skanery kodów kreskowych - czytniki

Jeżeli poszukujesz profesjonalnych skanerów kodów kreskowych, dobrze trafiłeś. Czytnik kodów kreskowych ma bardzo szerokie zastosowanie – w sklepach, bibliotekach, urzędach, biurach, logistyce i wielu innych dziedzinach biznesu. Skaner kodów kreskowych można podłączyć do niemalże każdego urządzenia techniki komputerowej dzięki czemu praca jest o wiele sprawniejsza a zebrane dane precyzyjne.
Oferowane przez nas czytniki kodów kreskowych cechuje nowoczesna estetyka oraz wysoka jakość wykonania. 

Softech - generalny dystrybutor systemów Posiflex w Polsce

Softech Sp. z o.o. oferuje najpopularniejsze w Polsce oprogramowanie dla gastronomii Gastro i oprogramowanie dla hoteli Chart oraz specjalistyczny sprzęt komputerowy (systemy POS i systemy przywoławcze). Zasadniczym atutem naszej firmy jest kilkunastoletnie doświadczenie i najwyższej klasy profesjonalizm tworzonych rozwiązań informatycznych. Produkty z naszego portfolio są oferowane przez ogólnopolską sieć ponad 300 Partnerów. Jesteśmy blisko naszych Klientów!

Stanowisko do sklepu - terminal dotykowy monitor czytnik kodów kreskowych

Stanowisko do sklepu - terminal dotykowy monitor czytnik kodów kreskowych

Dotykowy terminal z monitorem dla klienta i drukarką bonów do restauracji

Dotykowy terminal z monitorem dla klienta i drukarką bonów do restauracji