Systemy POS firmy POSIFLEX

Nowoczesne systemy POS (point of sale) dla Twojej firmy

Posiflex to firma z wieloletnim doświadczeniem, która powstała w 1984 roku. Od ponad trzydziestu lat jest światowym liderem w produkcji sprzętu dla wielu sektorów: handlu, gastronomii, przemysłu czy farmakologii. Marka kojarzona jest z systemami POS (point of sale), w których skład wchodzą terminale POS oraz powiązane z nimi urządzenia peryferyjne (np. skaner – czytnik kodów kreskowych, drukarki bonowe, monitory dotykowe, drukarki termiczne, szuflady na pieniądze czy czytniki kart magnetycznych). Posiflex jest synonimem jakości oraz innowacyjności, a w ostatnich latach ogromną uwagę przywiązuje do ekologii.

Niezawodne terminale POS i monitory dotykowe

W wielu dziedzinach biznesu, zwłaszcza w gastronomii, terminale dotykowe odgrywają ważną rolę. W naszej ofercie znajdziesz terminale POS wyposażone w monitory dotykowe. Mają one wiele zalet. Nie tylko są one odporne na zalanie, ale też umożliwiają pracę w wysokiej temperaturze i obsługują czytniki kart magnetycznych. Ich funkcjonalność połączona z wysoką jakością pozwoli Tobie stworzyć nowoczesny punkt handlowy, gastronomiczny czy przemysłowy.

Profesjonalne skanery kodów kreskowych

Jeżeli poszukujesz profesjonalnych skanerów kodów kreskowych, to idealnie trafiłeś. Czytnik kodów kreskowych ma bardzo szerokie zastosowanie – w sklepach, bibliotekach, urzędach, biurach, logistyce i wielu innych dziedzinach biznesu. Skaner kodów kreskowych jest urządzeniem, które można podłączyć do niemal każdego urządzenia techniki komputerowej. Dzięki temu zabiegowi Ty i Twoi pracownicy zaoszczędzicie mnóstwo czasu, a zebrane przez dane będą bardziej precyzyjne. Oferowane przez nas czytniki kodów kreskowych cechuje nowoczesna estetyka oraz wysoka jakość wykonania.

Softech - wyłączny dystrybutor systemów Posiflex w Polsce

Oferta Softech Sp. z o.o. jest niezwykle bogata. Proponujemy Ci najpopularniejsze w Polsce oprogramowanie dla gastronomii (Gastro) i system dla hoteli (Chart). Poza tym w naszej ofercie znnajdziesz specjalistyczny sprzęt komputerowy (systemy POS i systemy przywoławcze). Zasadniczym atutem naszej firmy jest kilkunastoletnie doświadczenie i najwyższej klasy profesjonalizm tworzonych rozwiązań informatycznych. Produkty z naszego portfolio są oferowane przez ogólnopolską sieć ponad 300 Partnerów. Jesteśmy blisko naszych Klientów!

Stanowisko do sklepu - terminal dotykowy monitor czytnik kodów kreskowych

Stanowisko do sklepu - terminal dotykowy monitor czytnik kodów kreskowych

Dotykowy terminal z monitorem dla klienta i drukarką bonów do restauracji

Dotykowy terminal z monitorem dla klienta i drukarką bonów do restauracji